خبری داغ برای علاقه مندان سامسونگ

انتخاب/ این روزها که بازار اینترنت 5G بسیار داغ شده است، شرکت سامسونگ وعده داده که از وای فای نسل ششم یا به عبارتی WiFi 6 در گوشی هوشمند گلکسی S10 پشتیبانی خواهد کرد.

به نظر می رسد اینترنت 5G تنها راه برای افزایش قدرت پهنای باند بی سیم شما نیست، چرا که شرکت هایی مثل سامسونگ برنامه هایی ویژه برای آینده تلفن های همراه خود دارد.

ما در حال نزدیک شدن به رویداد رونمایی از گوشی هوشمند S10 سامسونگ هستیم. رویدادی که در تاریخ 20 فوریه برگزار می شود و بنابراین جای تعجب نیست که اطلاعاتی در مورد گوشی های هوشمند جدید سامسونگ منتشر می شود. بر اساس اطلاعات منتشر شده به نظر می رسد گلکسی های S10، S10 E و S10 Plus در راهند و ویژگی هایی خاص نیز دارند.

در شرایطی که بحث ها پیرامون نسل پنجم اینترنت یا همان اینترنت 5G متمرکز شده است، بسیاری از ما همچنان با وای فای در خانه یا در دفتر کار خود ارتباطاتمان را سازماندهی می کنیم. با این حال، WiFi 6 مزایایی ویژه تر از نسل های پیشین خود دارد.

با کمک وای فای نسل ششم دسترسی همزمان چند دستگاه به اینترنت هیچ اختلالی در سرعت و کیفیت آن ایجاد نمی کند. عمر باتری گوشی هوشمند را بهتر حفظ می کند و حتی به روتر اجازه می دهد به طور هوشمند برای انتقال داده ها تصمیم بگیرد. باید دید با انتشار این خبر، آیا سایر تولید کنندگان تلفن همراه نیز به فکر ایجاد تغییرات می افتند یا خیر.

دیدگاه‌ها 0

*
*

    X
    خیلی خوش اومدین به فاین سافت
    به مارکت فاین سافت خوش آمدید
    WooChatIcon 0