حمایت از کالای ایرانی

حمایت از تولید ملی

فاین سافت فروشگاهی آنلاین است برای خرید مستقیم نرم افزارهای ایرانی از تولید کنندگان که به صورت فروشگاهی کامل و با تمام امکانات به منظور شناساندن و فروش نرم افزارهای ایرانی به صاحبان صنعت و مشاغل طراحی شده است.

فاین سافت یک فروشگاه آنلاین خصوصی بوده و به هیچ گروه و سازمانی وابسته نیست.سایت فاین سافت با هدف ایجاد ارتباط بین تولید کنندگان صنعتی و مشاغل و شرکتهای تولید کننده نرم افزار توسط جمعی از جوانان این مرز و بوم شکل گرفته است.

فاین سافت بر آن است تا در سال حمایت از کالای ایرانی پلی باشد بین کاربران و تولید کنندگان این نرم افزارها برای گسترش هر چه بیشتر تولید ملی و افزایش بهره وری در صنعت.حمایت از تولید ملی یعنی کمک به صنعت کشور برای تولید کالای با کیفیت. این حمایت در سطوح مختلفی انجام می‌شه. مصرف کننده باید نظرات خود را به گوش تولید کننده برسونه و برای اصلاح کیفیت کالای تولید شده تمام تلاش خودشو بکنه. این تلاش می‌تونه از ارسال پیشنهاد به تولید کننده شروع بشه. اصلی ترین حمایت مصرف کننده از تولید داخل اینه که نسبت به تولید داخل بی‌تفاوت نباشه.

شاید یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که باهاش روبرو هستیم اینه که نمی‌دونیم کالای مورد نیازمون نمونه‌ی ایرانی داره یا نه. این می‌تونه بخاطر ناآشنایی تولیدکننده‌های ایرانی از روش‌های بازاریابی جدید باشه و شاید هم کمی بخاطر نبود سرمایه‌ی کافی برای تبلیغات! اما این نیاز به طور جدّی درک میشه که باید راهی برای شناختن کالای باکیفیت ایرانی وجود داشته باشه. قطعاً وجود یک مجموعه کامل از نرم افزارهای ایرانی می‌تونه به ما کمک کنه تا با برندهای ایرانی فعال در حوزه نرم افزارهای کسبو کار آشنا بشیم.

خیلی از ماها با این‌که قصد داریم با مصرف نرم افزارهای ایرانی موجب حمایت از اقتصاد کشور بشیم، امّا موقع خرید نرم افزار فوراً یاد یک یا چند تجربه‌ی تلخ می‌اُفتیم! نرم افزارهای رایگان که قبلاً استفاده کردیم یا کیفیت خوبی نداشتن و یا ارور های عجیب می دادند و موجب از دست رفتن اعتبار و سرمایه می شدن!هدر رفتن سرمایه و نارضایتی‌های بعدی موجب دلسردی مشتریان از کسب شما می‌شه. به علاوه پیدا کردن یک نرم افزار خوب از بین صدها نسخه کاری طاقت فرسا و سخت بود،شاید نیاز داریم که یک نفر محصولات باکیفیت ایرانی رو در زمینه شغلی خودتون به ما معرفی کنه تا بتونیم با خیال راحت یک خرید مطمئن داشته باشیم.با این کار هم از تولید میهنی استفاده کردیم،هم مشکلی با زبان نوشتاری نرم افزار نداریم و مهمتر از همه پشتیبانی خوبی داریم.

گفتیم که نمیشه از کنار مسئله‌ی حمایت از کالای ایرانی به سادگی گذشت. هر جای دنیا رو که نگاه کردیم از آلمان گرفته تا ژاپن هر پیشرفتی که در اقتصاد یک کشور به وجود اومده ناشی از همین مصرف کالای وطنی بوده. اول سال ۹۷ با صحبت رهبر انقلاب و تعیین شعار حمایت از کالای ایرانی در ادامه‌ی اقتصاد مقاومتی ، با جمعی از جوانهای متخصص تصمیم گرفتیم که تا جایی که از دستمون کار بر میاد و در اون تخصص داریم، برای این شعار تلاش کنیم. حالا فروشگاه اینترنتی فاین سافت(به معنی نرم افزار خوب) رو برای حمایت از محصولات نرم افزاری تولید میهن راه اندازی کردیم به امید این که کسب و کارهای کوچک و بزرگ میهن رو بیشتر با حوزه it  تولید میهن آشنا کنیم و باعث افزایش بهره وری حوزه کسبشون بشیم.

فاین سافت چه چیزی ارائه می دهد؟

امنیت خرید

با دریافت مجوزهای رسمی مانند نشان اعتماد دو ستاره و درگاه های پرداخت بانکی شما خرید و پرداخت امنی را تجربه می کنید.

کلاس جهانی

با توجه به حوزه جغرافیایی زبان پارسی تمامی محصولات شرکتهای مهندسی در معرض دید کشورهای فارسی زبان است.

تنوع زیاد

فاین سافت پایگاهی از تمامی برندهای معتبر مهندسی نرم افزار کشور است که گزینه های زیادی برای انتخاب به شما هدیه می دهد.

خرید آسان

فاین سافت فروشگاهی حرفه ای با تمامی امکانات است.به شما اطمینان می دهیم خرید و انتخاب بسیار آسان است.

0
تعداد اصناف تحت پوشش
0
تعداد برندها
0
تعداد مشتریان تاکنون
0
تعداد نرم افزارها
  • جهت اطلاع از همه خدمات ما از لینک های زیر استفاده کنید