شرایط و قوانین استفاده

فاین سافت یک فروشگاه آنلاین خصوصی بوده و به هیچ گروه و سازمانی وابسته نیست.سایت فاین سافت با هدف ایجاد ارتباط بین تولید کنندگان صنعتی و مشاغل و شرکتهای تولید کننده نرم افزار توسط جمعی از جوانان این مرز و بوم شکل گرفته است.

فاین سافت فروشگاهی انلاین است برای خرید مستقیم نرم افزارهای ایرانی از تولید کنندگان.سایت به صورت فروشگاهی کامل و با تمام امکانات به منظور شناساندن و فروش نرم افزارهای ایرانی به صاحبان صنعت و مشاغل طراحی شده است.فاین سافت بر آن است تا در سال حمایت از کالای ایرانی  پلی باشد بین کاربران و تولید کنندگان این نرم افزارها برای گسترش هر چه بیشتر تولید ملی و افزایش بهره وری در صنعت.

تمام اصول سایت فاین سافت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک بوده و استفاده از سایت finesoft.ir توسط همکاران تولید کننده نرم افزار و کاربران به منزله تایید و پذیرش این قوانین می باشد.

همکاری با تولید کنندگان نرم افزار به صورت دریافت کد نمایندگی اختصاصی با لینک خرید یا روش Affiliate Marketing  از طرف تولید کننده و یا سفارش از طرف فاین سافت و ارسال و ارتباط با مشتری از طرف تولید کننده است.فاین سافت سعی می کند با ارتباط هر چه بیشتر با تولید کنندگان نرم افزار دیتا بیس خود را برای مقایسه و انتخاب بهتر صاحبان مشاغل گسترش دهد تا در یک مکان جامع بهترین نرم افزار موردنیاز خود را انتخاب کنند.

شرایط و قوانین

1-اطلاعات موجود روی سایت صرفا از طرف شرکت تولید کننده ارائه می شود و finesoft.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات،محتوا،کیفیت و کمیت محصول و خدمات تبلیغ شده ندارد.

2-سایت finesoft.ir صرفا با هماهنگی قبلی و عقد قرارداد عاملیت فروش با تولید کننده اطلاعات محصول را در سایت انتشار می دهد و هیچ گونه تعهد یا مسئولیتی در مورد ارجاع اطلاعات و یا استفاده از این اطلاعات به عهده نمی گیرد.

3-به دلیل اطمینان از ارائه خدمات مطلوب و بدون کاستی،پنل همکاری در فروش تنها به واحد فروش شرکتهای تولید کننده و یا نمایندگان رسمی انها تعلق می گیرد.همچنین مسئولیت ثبت تمامی اطلاعات محصول اعم از قیمت،اطلاعات محصول،عکسها و تخفیفات و روشهای پشتیبانی و ارسال کالا به مشتری به عهده فروشنده می باشد.

4-تولید کننده با توافق برای ثبت اطلاعات محصولش در سایت بر انطباق محصول خود با قوانین جاری کشور و شرع مقدس صحه میگذارد.

5–ثبت اطلاعات محصول در finesoft.ir هیچگونه حق یا ماهیت قانونی برای تولید کننده ایجاد نخواهد کرد و به هیچ وجه قابل استناد نیست.

6-هر گونه مشکلات فنی،ایجاد ضرر و زیان به مشتری،مشکلات حقوقی و شرعی متوجه سازنده است و finesoft.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

7-هر گونه تغییر در اطلاعات و زمان آن حق finesoft.ir بوده و حق دارد بستگی به نیاز آنها را تغییر دهد.همچنين اين امکان وجود دارد که انتشار اطلاعات در آينده ادامه پيدا نکند بنابراین شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

8-تمامی نظرات نوشته شده در این سایت عقاید شخصی نویسندگان آن بوده و finesoft.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

9– قرار گرفتن تبلیغات مختلف در finesoft.ir به معنی تایید آنها نیست.

10-قیمتهای درج شده کف قیمتهای اعلام شده از طرف تولید کننده می باشد و ممکن است به روز نباشند.

11-طریقه پرداخت وجه و حمل و نقل محصول خرید شده از تولید کنندگان نرم افزار با آن چه که در فاین سافت نوشته شده ممکن است متفاوت باشد.

12-حمل و نقل نرم افزار خریداری شده،راه اندازی و خدمات پس از فروش آن به عهده شرکت تولید کننده بوده و finesoft.ir در این مورد هیچ مسئولیتی به عهده ندارد.

13–حق نشر و پخش و تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به محتوا،از جمله تصاوير، متون موجود، طرح های گرافیکی متعلق بهfinesoft.ir بوده و مشمول حمايت‌های مقرر در قانون تجارت الکترونيک می‌باشد.کپی یا استفاده از آنها تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر می باشد و متخلفان طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کشور، تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت.

14–مقدار پورسانت و نحوه دریافت آن در توافق با تولید کننده حاصل می شود بنابراین سایت finesoft.ir برای خود این حق را قائل است که در صورت عدم رعایت مصادیق بالا و هم چنین نبود صداقت طرفین، انتشار اطلاعات محصول مربوطه را متوقف کند.

15-مطالب مندرج در برگه همکاری با شرکتهای نرم افزاری مخصوص همکاران تولید کننده نرم افزار را مطالعه نموده ام.

حل اختلاف

طرفین تصریح و توافق دارند که محل انعقاد و اجرای قرارداد شهر تهران می باشد. در صورت بروز اختلاف، مرجع صالح، دادگستری های شهر تهران می باشد. این بند مانع از توافق طرفین، در هر زمانی، برای حل دوستانه و مسالمت آمیز موضوعات نمی باشد .

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فاین سافت هیچ گونه مسئولیتی ندارد .